Dom Gościnny Przemko

Z Wielka Encyklopedia Gminy Rewal
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Dom Gościnny Przemko
DG Przemko od strony południowej
DG Przemko od strony południowej
Miejscowość Rewal
Adres ul. Rybacka 32
Telefon 91 38 62 649
Typ obiektu dom gościnny
Ilość miejsc parkingowych 8
Ilość pokoi 8
Odległość od morza 200 m
[www.przemko.republika.pl]

Dom Gościnny Przemko zlokalizowany jest w Rewalu przy ulicy Rybackiej 32. Działa od kwietnia do października. Oferuje pobyt w wygodnych pokojach 2-3 osobowych, każdy z łazienką, radiem, telewizorem, sprzętem plażowym. Do dyspozycji wczasowiczów jest także estetyczna, drewniana altana na ogrodzie, chętnie wykorzystywana jako miejsce na grilla. Parking dla wczasowiczów zapewniony na terenie posesji.

Nagroda

W styczniu 2013 roku Dom Gościnny Przemko zwyciężył w konkursie na Najpiękniejszą Zimową Posesję Gminy Rewal 2013 zorganizowany przez Centrum Informacji Promocji Rekreacji Gminy Rewal. Uzyskał 126 spośród 233 oddanych głosów.[1].

widok na altankę

Przypisy


Wykrzyknik.png Uwaga! Ta strona ma charakter komercyjny.

Hasło zostało stworzone i istnieje na podstawie regulaminu WikiRewal dotyczącego stron o charakterze komercyjnym. Moderatorzy nie weryfikują prawdziwości informacji zawartych na stronach opatrzonych tym nagłówkiem. W razie uwag, co do treści tej strony, sugerujemy kontakt z reklamowanym tutaj obiektem (potrzebne dane powinny znaleźć się wewnątrz strony lub w infoboxie).

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia