Rewaliga (2012/2013)

Z Wielka Encyklopedia Gminy Rewal
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Rewaliga logo.png

Sezon 2012/2013 Rewaligi zainaugurowano w hali sportowej w Rewalu 9 listopada. Organizatorem ponownie jest CIPR Rewal. Od tej edycji kibice mogą śledzić przebieg zawodów nie tylko bezpośrednio w hali, ale także dzięki transmisji na żywo na stronie internetowej rewal.tv.

Spis treści

Zasady

Regulamin nie uległ większym zmianom w porównaniu do poprzedniej edycji. Nowością jest dopuszczenie do udziału osób związanych nie tylko z gminą Rewal, ale także z sąsiednią gminą Karnice.

Uczestnicy

W II edycji bierze udział 8 zespołów [1].

1. Bizon 1977 Cerkwica

  • skład jesienny: Andrzej Gutowski (kap.), Grzegorz Kępiński, Marek Ostrowski, Mariusz Pałyga, Henryk Jancz, Sławomir Kieliszek, Waldemar Huczejko, Rafał Latawiec, Marek Jędraszewski, Szymon Chodziutko.
  • skład zimowy: Andrzej Gutowski (kap.), Grzegorz Kępiński, Marek Ostrowski, Mariusz Pałyga, Henryk Jancz, Sławomir Kieliszek, Krzysztof Jankowski, Rafał Latawiec, Marek Jędraszewski, Szymon Chodziutko.

2. CIPR Rewal

  • skład jesienny: Tomasz Lachawczak (kap.), Maciej Łozdowski, Jacek Girczyc, Krzysztof Lisowski, Maciej Dukiewicz, Rafał Jarocki, Przemysław Łonyszyn, Kamil Bogusz, Grzegorz Karapuda, Tomasz Karapuda.
  • skład zimowy: Tomasz Lachawczak (kap.), Maciej Łozdowski, Jacek Girczyc, Krzysztof Lisowski, Maciej Dukiewicz, Rafał Jarocki, Przemysław Łonyszyn, Kamil Bogusz, Dawid Olejniczak, Tomasz Karapuda.

3. Drink Team

  • skład jesienny: Szymon Jabłoński (kap.), Łukasz Goły, Krystian Filipiak, Mariusz Mamiński, Paweł Żoła, Krzysztof Guster, Karol Majer, Daniel Zgierski.
  • skład zimowy: Szymon Jabłoński (kap.), Łukasz Goły, Krystian Filipiak, Mariusz Mamiński, Paweł Żoła, Krzysztof Guster, Mateusz Szkurłat, Daniel Zgierski.

4. Dzikie Orły MOW

  • skład jesienny: Tomasz Wołk (kap.), Patryk Kowalczyk, Sebastian Wysocki, Tomasz Wlaźlak, Damian Kobiałka, Wojciech Polasiński, Sebastian Kacprzak.
  • skład zimowy: Tomasz Wołk (kap.), Patryk Kowalczyk, Sebastian Wysocki, Tomasz Wlaźlak, Damian Kobiałka, Wojciech Polasiński, Sebastian Kacprzak, Mateusz Ścieszko.

5. Muzeum Trzęsacz

  • skład jesienny: Piotr Górski (kap.), Paweł Samulski, Łukasz Bińkowski, Sławomir Ksobiech, Mariusz Kupicz, Łukasz Sułek, Marcin Karczewski, Piotr Kania.
  • skład zimowy: Piotr Górski (kap.), Paweł Samulski, Łukasz Bińkowski, Sławomir Ksobiech, Mariusz Kupicz, Łukasz Sułek, Marcin Karczewski, Piotr Kania, Łukasz Szwak.

6. Oldboje Wybrzeże Rewalskie Rewal

  • skład jesienny: Wojciech Mróz (kap.), Krzysztof Przybyszewski, Waldemar Frąckowiak, Tomasz Badaszewski, Tadeusz Murawski, Piotr Kocik, Marcin Salamon, Marek Murzynowski, Andrzej Krzywicki, Józef Górniak.
  • skład zimowy: Wojciech Mróz (kap.), Krzysztof Przybyszewski, Waldemar Frąckowiak, Tomasz Badaszewski, Tadeusz Murawski, Piotr Kocik, Piotr Saługa, Marek Murzynowski, Andrzej Krzywicki, Józef Górniak.

7. Stoczniowiec Team

  • skład jesienny: Michał Berski (kap.), Michał Kozłowski, Krzysztof Dejnakowski, Artur Łukomski, Marcin Berski, Przemysław Dynakowski, Maciej Jędrzejowski, Piotr Ciepliński, Sławomir Niedroszlański, Sylwester Niedroszlański.
  • skład zimowy: Michał Berski (kap.), Michał Kozłowski, Krzysztof Dejnakowski, Artur Łukomski, Marcin Berski, Przemysław Dynakowski, Maciej Jędrzejowski, Piotr Ciepliński, Sławomir Niedroszlański, Wojciech Wyszomirski.

8. Stoltur Niechorze

  • skład jesienny: Piotr Kinka (kap.), Krzysztof Cepek, Łukasz Płoch, Michał Wojtowicz, Kamil Kocieniewski, Michał Kwiatkowski, Artur Skrodzki, Mikołaj Kwiatkowski, Marcin Kosiński, Paweł Badaszewski.
  • skład zimowy: bez zmian.

Faza grupowa - Runda jesienna

I kolejka - 9 listopada 2011
Dzikie Orły 2:1 Bizon 1977
CIPR 7:1 Stoczniowiec
Oldboje 2:1 Stoltur
Drink Team 3:6 Muzeum

II kolejka - 16 listopada 2012
CIPR 6:2 Dzikie Orły
Bizon 1977 6:3 Stoczniowiec
Oldboje 2:4 Muzeum
Stoltur 1:5 Drink Team

III kolejka - 23 listopada 2012
Dzikie Orły 10:2 Stoczniowiec
Bizon 1977 1:12 CIPR
Oldboje 1:3 Drink Team
Stoltur 4:2 Muzeum

IV kolejka - 30 listopada 2012
Dzikie Orły 3:2 Oldboje
Stoltur 10:3 Bizon 1977
Drink Team 6:4 CIPR
Stoczniowiec 3:5 Muzeum

V kolejka - 14 grudnia 2012
Stoltur 11:3 Dzikie Orły
Bizon 1977 2:3 Oldboje
Muzeum 0:4 CIPR
Drink Team 13:3 Stoczniowiec

VI kolejka - 21 grudnia 2012
Stoczniowiec 2:6 Stoltur
Muzeum 8:1 Bizon 1977
Oldboje 2:11 CIPR
Drink Team 7:5 Dzikie Orły rozegrano 11.01.2013

VII kolejka - 11 stycznia 2013
Muzeum 4:6 Dzikie Orły
Bizon 1977 4:6 Drink Team
CIPR 3:3 Stoltur
Oldboje 5:1 Stoczniowiec

Tabela po VII kolejkach

Lokata Drużyna Punkty Wygrane Remisy Porażki Bramki + Bramki - Bilans bramek
1 Drink Team 18 6 0 1 43 25 18
2 CIPR 16 5 1 1 47 15 32
3 Stoltur 13 4 1 2 36 20 16
4 Dzikie Orły 12 4 0 3 32 33 -1
5 Muzeum 12 4 0 3 29 23 6
6 Oldboje 9 3 0 4 17 25 -8
7 Bizon 1977 3 1 0 6 18 45 -27
8 Stoczniowiec 0 0 0 7 16 52 -36

Faza grupowa - Runda zimowa

VIII kolejka - 18 stycznia 2013
Dzikie Orły 5:3 Bizon 1977
CIPR 8:2 Stoczniowiec
Oldboje 5:3 Stoltur
Drink Team 0:7 Muzeum

IX kolejka - 25 stycznia 2013
Bizon 1977 2:5 Stoczniowiec
Oldboje 2:3 Muzeum
Drink Team 4:2 CIPR

X kolejka - 15 lutego 2013
Dzikie Orły 5:2 Stoczniowiec
CIPR 2:6 Bizon 1977
Oldboje 1:2 Drink Team
Stoltur 3:4 Muzeum

XI kolejka - 22 lutego 2013
Stoltur 6:1 Bizon 1977
Dzikie Orły 3:2 Oldboje
Muzeum 5:3 Stoczniowiec
Drink Team 3:4 Stoltur

XII kolejka - 1 marca 2013
Stoltur 3:2 Dzikie Orły
CIPR 4:3 Muzeum
Bizon 1977 1:0 Oldboje
Dzikie Orły 13:3 CIPR
Drink Team 2:2 Stoczniowiec

XIII kolejka - 8 marca 2013
Drink Team 0:3 Dzikie Orły walkower
Bizon 1977 3:4 Muzeum
Oldboje 5:3 CIPR
Stoltur 4:2 Stoczniowiec

XIV kolejka - 15 marca 2013
Stoczniowiec 4:1 Oldboje
Bizon 1977 0:10 Drink Team
Stoltur 4:5 CIPR
Muzeum 3:2 Dzikie Orły

Tabela po XIV kolejkach

Lokata Drużyna Punkty Wygrane Remisy Porażki Bramki + Bramki - Bilans bramek
1 Muzeum 30 10 0 4 58 40 18
2 Drink Team 28 9 1 4 64 44 20
3 Dzikie Orły 27 9 0 5 65 49 16
4 CIPR 25 8 1 5 74 52 22
5 Stoltur 25 8 1 5 63 42 21
6 Oldboje 15 5 0 9 33 44 -11
7 Bizon 1977 9 3 0 11 34 77 -43
8 Stoczniowiec 7 2 1 11 36 79 -43
  • o kolejności miejsc przy równej liczbie punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań, w następnej kolejnośći bilans bramek z całych rozgrywek, a następnie ilość strzelonych goli w całych rozgrywkach.

Faza Pucharowa

Cztery najlepsze druży po faze grupowej 5 kwietnia 2013 w hali w Rewalu rywalizowały ze sobą o miano najlepszej w II edycji Rewaligi. Dwie najlepsze drużyny, czyli Muzeum i Drink Team, zostały rozstawione. Do nich dolosowano dwie kolejne. W ten sposób w półfinałach spotkały się Muzeum z Dzikimi Orłami oraz Drink Team z CIPRem.

Półfinały
Muzeum 3:2 Dzikie Orły
Górski, Ksobiech, Samulski Wlaźlak, Procek
Drink Team 4:0 CIPR
Mamiński x2, Goły, Szkurłat

O III miejsce
Dzikie Orły 9:7 CIPR
Kowalczyk x4, Ścieszko x3, Wlaźlak, Procek Bogusz x4, Girczyc x2, Lisowski

Finał
Muzeum 2:1 Drink Team
Sułek, Ksobiech Szkurłat


 

MISTRZ REWALIGI 2012/13
MUZEUM TRZĘSACZ

Najlepsi strzelcy

Lokata Imię i nazwisko Drużyna Ilość goli
1 Kamil Bogusz CIPR 37
2  ???
3  ???

Najlepszy zawodnik

W głosowaniu przez sms-y wybrano najlepszego zawodnika Rewaligi 2012/13. Został nim Piotr Kinka z drużyny Stoltur.

Przypisy

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia